HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE

horizontalni-zaluzie

Horizontální žaluzie jsou vhodné pro všechny druhy oken v různých variantách použití, jak na plastová okna tak i na Euro okna, určené k montáži na rám okna nebo do zasklívací lišty. Tyto žaluzie se dělají v mnoha provedeních a barvách dle vašich požadavků a možností. Rád vám doporučím ten typ žaluzie, který pro vás bude ten pravý!

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

vertikalni-zaluzie

Funkčnost, pohodlnost a upotřebitelnost to jsou nejdůležitější vlastnosti, které rozhodují při nákupu vertikálních žaluzií. Vertikální žaluzie mají dobrou kombinační schopnost funkčnosti s dekorativností.

Látky mají nejen různé barvy a vzory, ale zejména vlastnosti, tzn. různou propustnost nebo odrazivost.

OKENNÍ SÍTĚ

site-okenni

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí.

Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je vyráběna v šedé a černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelná.

INTERIEROVÉ ROLETKY

roletky-interierove

Textilní roletky jsou vhodným stínícím a dekorativním prvkem zvýrazňujícím celkové architektonické řešení interiéru. Jsou dodávány v široké škále látek a typů, které je možné dokonale sladit s vnitřním prostorem.

Roletky jsou ovládány pomocí řetízkového nebo pružinového mechanismu, proti pohybu do stran můžou být nainstalovány vodící lišty. Ze všech produktů nabízejí textilní roletky nejvíce možností, jak ozvláštnit váš interiér.

VENKOVNÍ ROLETY

rolety-vnitrni

Venkovní rolety jsou vhodným stavebním prvkem pro stávající nebo nová již osazená okna. Jsou vyráběny přímo na míru z kvalitních materiálů dovážených ze zemí EU. Díky variabilitě provedení je dnes možno použít hliníkové rolety pro všechny typy okenních otvorů. Hliníkové rolety mají pro své uživatele celou řadu výhod.

Vedle vynikající protisluneční ochrany je to ochrana proti úniku tepla a proti hluku. Hliníkové rolety chrání konstrukci oken proti povětrnostním vlivům a prodlužují tak jejich životnost.